Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

Zaključni izlet v okviru interesne dejavnosti Prostovoljstvo

Jun 20, 2023 | Aktualno

Učenke 8. in 9. razredov, ki so bile celo leto vključene v interesno dejavnost Prostovoljstvo, so si za vestno opravljanje svojega dela zaslužile nagrado – zaključni izlet. Vsaka prostovoljka je vodila, usmerjala dodeljenega učenca iz prve triade. Na tedenski ravni sta delala domače naloge, brala, računala, se družila in igrala. Vsem prostovoljkam smo se zahvalili tako, da smo se z rolerji in kolesi odpeljali do Mengeškega bajerja, se podružili in zabavali. Po poti smo si privoščile tudi sladoled in tako zaključile naše celoletno sodelovanje.

Zahvaljujem se vsem prostovoljkam za vestno, odgovorno delo, ki so ga v celem letu izkazale v odnosu do svojih učencev.

 

Mentorica Katja Kadivec

Dostopnost