Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

ŠPORTNI DAN: Pohod do Trojanškove hruške

Sep 7, 2023 | Aktualno

V četrtek, 7. 9. 2023, so imeli učenci 1.razredov športni dan. Prvošolci so se podali proti

spodnjemu Dobenu. Preden so krenili na pot, so jim učiteljice opisale pot pohoda, jih opozorile na nevarnosti, opozorile, da morajo tudi sami poskrbeti za varnost v prometu in preverile, ali imajo vsi prvošolci rumene rutice.

S polnimi nahrbtniki in športno oblečeni so se učenci v spremstvu učiteljic podali na pohod. Med potjo so opazovali naravo in se urili v vztrajnostni hoji. Na Dobenu smo pomalicali, se odpočili, igrali in družili. Po poti nazaj smo poiskali  tudi Trojanškovo hruško.

Ob povratku v šolo so bili učenci prijetno utrujeni in polni novih vtisov s pohoda.

 

Učiteljice

Dostopnost