Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

POROČILO O PREISKAVI ONESNAŽENOSTI TAL V OKOLICI VRTCA IN ŠOLE

Okt 24, 2023 | Aktualno

Na podlagi naročila Osnovne Šole Trzin, Mengeška cesta 7b, 1236 Trzin, se je dne 20. 09. 2023 izvedel odvzem sestavljenega vzorca tal, odvzetega na območju igrišč ob vrtcu Palčica. Set parametrov za analizo je bil usklajen z obsegom, ki ga ARSO izvaja na drugih poplavljenih območjih. Rezultate analiz odvzetih vzorcev so se primerjali z mejnimi, opozorilnimi in kritičnimi vrednostmi nevarnih snovi v tleh ter z rezultati raziskave geokemijskega ozadja v prsti v Sloveniji.
 
Iz podrobnega poročila sledi, da je igrišče ob vrtcu Palčica primerno za uporabo. Primerna za uporabo so prav tako igrišča v okolici šole.
 
 
 
Matejka Chvatal, ravnateljica
Dostopnost