Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

VABILO NA BAZAR, 30. 11. 2023

Nov 23, 2023 | Obvestila

Spoštovani starši in zaposleni delavci OŠ Trzin! 

 

Vljudno vas vabimo na božično-novoletni bazar, ki bo v četrtek, 30. 11. 2023, ob 16.30 uri. Dogajanje se bo pričelo s kulturno prireditvijo v veliki telovadnici (vhod skozi garderobe v veliko telovadnico), nato pa bo sledila otvoritev stojnic ob 17. uri. Prodaja izdelkov bo potekala v jedilnici ter na hodnikih pred učilnicami, kjer si boste lahko ogledali in kupili izdelke naših učencev in učiteljev. Glavni kreatorji celotnega dogodka bodo seveda učenci, ob pomoči učiteljev. Zbran izkupiček od prodaje bo šel v šolski sklad. Za hrano in pijačo bo poskrbljeno.

 

Vabilo na Bazar, 30. 11. 2023

 

Se vidimo v čim večjem številu.

Vaš šolski sklad

Dostopnost