Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

ODLIČNE IGRE KOŠARKARJEV IN KOŠARKARIC

Nov 28, 2023 | Športna tekmovanja

V mesecu novembru so na različnih šolah domžalske regije potekala medobčinska tekmovanja v košarki za učence in učenke osnovnih šol letnika 2009 in mlajše. Tekmovanja se je udeležila tudi naša šola z ekipo deklet in fantov. Dekleta Osnovne šole Trzin so v konkurenci štirih šol (OŠ Domžale, OŠ Venclja Perka in OŠ Mengeš) prikazala odlično igro in zasedla tretje mesto. Uvrstitev na področno raven tekmovanja  jim ni uspela, saj je bila naša ekipa sestavljena pretežno iz osmošolk in sedmošolk.  Drugače je bilo pri fantih! Ti so v skupinskem delu tekmovanja gladko premagali OŠ Preserje in OŠ Rodica in se kot nosilci skupine uvrstili v polfinalni del tekmovanja. V polfinalu so premagali  OŠ Venclja Perka in si zagotovili napredovanje na področno raven tekmovanja. V finalu so za kanček sreče izgubili tekmo z OŠ Domžale in se na koncu veselili drugega mesta. Vsem igralkam in igralcem se zahvaljujemo za požrtvovalnost in borbenost na igrišču.

 

Jani Muha, učitelj ŠPO

Dostopnost