Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

Naši košarkarji so v polfinalu področnega prvenstva

Dec 12, 2023 | Športna tekmovanja

V ponedeljek, 11. 12. 2023, je na naši šoli potekalo področno tekmovanje v košarki med ekipami OŠ Trzina, OŠ Toma Brejca in OŠ Preska. Ob 12. uri so  se naši fantje pomerili z OŠ Toma Brejca in jih suvereno premagali z rezultatom 43 : 24. V drugi tekmi, ki je odločala o zmagovalcu skupine A,  pa so fantje z rezultatom 61 : 51 odpravili favorita in hkrati zmagovalca medvoške regije OŠ Preska. Na parketu smo videli požrtvovalno igro naših fantov in odlično igro učenca devetega razreda Martina Tršana, ki je od prve do zadnje minute prikazoval mojstrovine. Tudi zaključek tekme med OŠ Trzin in OŠ Preska je zaključil z delnim metom 3 : 3 za tri točke in ekipo Trzina popeljal v polfinale področnega prvenstva, ki bo v torek, 19. 12. 2023.

Velika hvala navijačem – učencem in učiteljem OŠ Trzina, ki so od prve minute igre športno navijali za naše fante in bili šesti igralec trzinske ekipe na parketu.

 

Jani Muha, učitelj ŠPO

Dostopnost