Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

BOŽIČNO-NOVOLETNI BAZAR 2023

Dec 17, 2023 | Aktualno

Letos smo prvič na Osnovni šoli Trzin skupaj s šolskim skladom organizirali božično-novoletni bazar, ki je potekal v četrtek, 30. 11. 2023. Vsi učitelji in učenci so se pri pouku trudili in izdelali čudovite izdelke za božična darila. Obiskovalcem so bili na voljo izdelki iz lesa in drugega  materiala, domači piškoti, sveče in mila ter ročno izdelane voščilnice. Za lačne trebuščke so kuharice poskrbele s slastno pico, rožičevim kolačem in božičnim čajem ter kavo. Različne pevske in plesne skupine so pred bazarjem poskrbele za praznično vzdušje v telovadnici, kjer so učenci pokazali svoj talent, nato pa so se obiskovalci sprehodili po šoli, kjer so lahko kupili novoletne izdelke.  Učenci, ki so pod mentorstvom svojih razrednikov prodajali izdelke, so bili veseli vsakogar, ki je na svoj način s prispevki obogatil šolski sklad.

Vsem, ki so kakor koli pomagali s svojo prisotnostjo in prispevki, se iskreno zahvaljujemo in vam želimo lepe praznike.

 

Vaš šolski sklad.

Dostopnost