Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

Drugo mesto naših odbojkarjev

Jan 12, 2024 | Športna tekmovanja

V sredo, 10. 1. 2024, je na OŠ Preserje pri Radomljah potekalo finalno medobčinsko tekmovanje domžalske regije v odbojki za učence letnik 2009 in mlajše. Naša moška šolska ekipa je v polfinalu premagala domačine OŠ Preserje pri Radomljah z rezultatom 2 : 1 in se uvrstila v finale. V finalu je ekipa OŠ Mengeš z rezultatom 2 : 0 premagala našo šolo. Z veseljem smo sprejeli srebrno medaljo in se veselili uvrstitve na področno tekmovanje, ki bo 22. 1. 2024 v Komendi.

Vsem učencem iskrena hvala za igro in znanje, ki so ga pokazali na igrišču.

Ekipa OŠ Trzin: Urban Žabkar, Luka Kolenc, Teo Dežman, Luka Vukmanič, Aleks Suhadolec, Anže Žebovec, Stepan Kholodov, Otto Jerko, Tadej Kadunc, Oskar Habat Kavka, Anže Žebovec. 

 

Končni vrstni red:

1. OŠ Mengeš

2. OŠ Trzin

3. OŠ Preserje pri Radomljah

4. OŠ Rodica

5. OŠ Dob in OŠ Jurija Vege

 

Jani Muha, učitelj ŠPO

Dostopnost