Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

Vabilo na predavanje: Vrstniško nasilje in konstruktivna komunikacija z otroki

Jan 31, 2024 | Obvestila

Spoštovani starši!

Vabimo vas na predavanje z naslovom Vrstniško nasilje in konstruktivna komunikacija z otroki, ki bo v torek, 6. 2. 2024, ob 17.30 v avli OŠ Trzin. Predavala bo ga. Katje Zabukovec Kerin, soustanoviteljica in predsednica Društva za nenasilno komunikacijo, ki že več kot 25 let izvaja tudi preventivne in svetovalne programe za žrtve in storilce nasilja. 

Iz vsebine predavanja: Kakšna je razlika med konfliktom in vrstniškim nasiljem? Kaj so vzroki za medvrstniško nasilje? Kakšna je dinamika odnosov med otroki in mladimi? Kako lahko starši in zaposleni v šolah preprečujemo in ustavljamo vrstniško nasilje? 

Več o predavanju: Vabilo za starše in učitelje

Vljudno vabljeni.

Dostopnost