Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

23. regijsko srečanje mladih raziskovalcev

Apr 5, 2024 | Aktualno

23. regijsko srečanje mladih raziskovalcev – osnovnošolcev kamniško-domžalskega območja je potekalo 27. 3. 2024 na naši šoli, regijska koordinatorica je bila Ajda Premrl. Srečanja se je udeležilo 41 mladih raziskovalcev iz devetih osnovnih šol kamniško-domžalskega območja. Mladi raziskovalci so na regijskem srečanju predstavili 27 raziskovalnih nalog na različnih področjih, pod mentorstvom 17 mentorjev.

Učenci naše šole, ki so predstavili svoje raziskovalne naloge, so: Klara Zupanc (5.a), Zala Muhvič, Pia Kavčič in Karin Kovačič (6.a), Tia Teslić, Lara Tomc Bevk (7.b), Gojc Žižek (8.a), Dan Primožič, Zoja Pacek in Mila Sofija Pogačar (9.b), Keja Kokošar in Lora Goričan (9.c).

Zali Muhvič, Danu Primožiču, Lori Goričan ter Keji Kokošar se je uspelo uvrstiti  na državno srečanje.

Čestitke vsem mladim raziskovalcem!

Vabim vas k branju zbornika, kjer si lahko preberete povzetke vseh raziskovalnih nalog.

Tudi v bodoče si želimo, da se raziskovalna dejavnost še naprej širi, saj učencem prinaša številne koristi, razvija njihovo kritično mišljenje, prinaša poglobljeno znanje na različnih področjih in dragocene izkušnje za njihovo nadaljnjo izobraževalno pot.

Dostopnost