Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

MEDNARODNI DEBATNI TURNIR – ZARJA BRICELJ DOSEGLA ODLIČEN REZULTAT

Apr 24, 2024 | Tekmovanja iz znanja

V soboto, 20. 4. 2024, se je v Zagrebu odvil mednarodni debatni turnir. Tokrat je bil malce drugačen, saj je vse potekalo v angleščini, na turnirju pa so bili prisotni učenci iz Slovenije, Hrvaške, Italije in Češke. Debatiralo se je na v naprej znano trditev ˝Teachers shouldn’t be allowed to have public social media accounts,˝ trditev, ki so jo učenci dobili na licu mesta pa je bila ˝Debate shouldn’t be competitive.˝ Turnirja se je udeležilo 28 ekip, torej kar 84 učencev. Zarja Bricelj je zasedla odlično 2. mesto med posamezniki, z ekipo, ki sta jo poleg Zarje sestavljala še dva učenca iz Osnovne šole Domžale, pa so dosegli odlično 1. mesto.

Iskrene čestitke za vrhunski dosežek.

 

Lara Krafogel

Dostopnost