Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

EKSKURZIJA V AVSTRIJO

Apr 26, 2024 | Aktualno

Po treh urah vožnje smo prispeli v Bad Gleichenberg v Styrassic Park. Tam smo imeli dve uri prostega časa za ogled dinozavrov in za kosilo. Ob 13ih smo se odpeljali proti Riegersburgu do čokoladnice Zotter. Najprej smo si ogledali 20-minutni film. Nato smo si skupaj z vodičem Tadejem ogledali in poskušali različne vrste čokolad. Pred odhodom domov smo si ogledali še živalski vrt. Ob 16ih smo se odpravili proti domu. V Mariboru smo se ustavili še v McDonald’su. Ob 20ih smo prispeli nazaj v Trzin.

Najbolj nama je bilo všeč v Styrassic Parku, kjer je bilo zelo zabavno in veliko za videti. Nakupili sva tudi nekaj spominkov za domače. Ekskurzija v Avstrijo je bila zelo zanimiva dogodivščina.

 

Lara Tomc Bevk in Ginna Štefe

Dostopnost