Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

ŽOGO TI PODAM

Maj 20, 2024 | Aktualno

V četrtek, 16. 5. 2024, je v šolski telovadnici potekalo tradicionalno športno srečanje z naslovom Žogo ti podam.

Ekipe učencev, staršev in učiteljev so se pomerile v medsebojnih tekmah v igranju odbojke. V igri so se najprej pomerili starši in učenci. Njihovo srečanje se je končalo z neodločenim rezultatom. Srečanje se je nadaljevalo z igro učencev in učiteljev. Tokrat so si zmago prislužili učenci. Starši so slavili zmago v igri z učitelji. Ob zaključku srečanja smo oblikovali mešani skupini učencev, staršev in učiteljev in ponovno dokazali, da nas šport povezuje.

Vsem igralcem se za sodelovanje zahvaljujeva, prav tako pa tudi navijačem, ki so s svojim navijanjem našim igram dodali svojevrsten pečat.

 

Slavka Kozel in Andreja Vrhovec Kavčič

Dostopnost