Skoči na glavno vsebino

 

OSNOVNA ŠOLA TRZIN

Urnik

Nadomeščanja

Jedilnik

PRVINE 2024

Maj 27, 2024 | Šola v naravi

Na Prvinah se imamo lepo – pričeli smo s pohodom na Čemšeniško planino. Na vrhu smo se družili in sprostili na raznovrstnih igralih. Zvečer smo nadaljevali z druženjem ob ognju – prepevali smo, vsakdo je poiskal eno palico, si nekaj srčnega zaželel in jo odvrgel na ogenj, ob koncu smo tudi malo zaplesali ob prijetnih zvokih glasbe in se poigrali.

V torek smo preživeli veliko časa v naravi. Razdeljeni smo bili v skupine. V gozdu smo postavili bivake in ustvarili galerijo v naravi. Popoldan smo izdelali sove in ustvarjali z naravnimi materiali. Zvečer smo šli na sprehod v gozd, občudovali naravo, se družili, igrali, nekaj zapeli, nato pa v domu ob ritmu prijetne glasbe tudi zaplesali.

V sredo smo imeli orientacijski pohod, ki smo ga uspešno opravili. Na koncu pa smo še skrili zaklad in ga tudi uspešno našli.

 

Dostopnost